Zakázková výroba v Asii

Necháme pro vás vyrobit vše od šroubů až po hračky

V rámci zakázkové výroby lze vyrobit téměř vše, na co si jen vzpomenete. Pro každou zakázku vám na míru vybereme dobře prověřený výrobní závod a postaráme se o celý proces od úvodního nastínění vašich představ až po dovoz z Asie přímo do vašich skladů.

V GOMproduction se sériové výrobě v Asii věnujeme už od roku 2011. Díky tomu dobře známe místní trh a máme ověřené výrobní závody v Číně, Japonsku, Indii i na Taiwanu. S nimi spolupracujeme napřímo, bez jakýchkoli prostředníků. To abychom si mohli ohlídat celou výrobu a její kvalitu. Zhotovit toho pro vás můžeme spousty, tady je jen pár příkladů ze široké škály možností.

Kontaktujte nás
Zakázková výroba v Asii

Poloviční ceny oproti ČR

Neomezené výrobní kapacity

Vyrábíme tisíce různých variant
i unikátní kusy na zakázku

1. Spojovací materiály

Dokážeme zajistit výrobu šroubů, nýtů, matic, podložek, pružin, čepů, závitových tyčí a dalších spojovacích materiálů z oceli, nerezu, mosazi i mědi. Máme k dispozici závody vyrábějící metodami studeného tváření, obrábění, lisování, tlakového lití nebo kování. Dodáváme převážně do automobilového průmyslu, kde jsou kladeny vysoké nároky na kvalitu zpracování, způsob balení i rychlost dodání. Umíme nechat vyrobit nejen standardní, normované výrobky, ale také speciální spojovací materiály dle výkresů. To vše v souladu s evropskými normami ČSN, DIN nebo ISO.

2. Obalové materiály

Rádi pro vás zajistíme výrobu nejen obalových a strečových fólií, lepicích pásek nebo kartonových obalů, ale také plechových krabiček, textilních obalů, skleněných flakonů a papírových tubusů na alkohol. Řadu obalů přitom dokážeme vyrobit na míru, tedy podle vlastních požadavků na design a rozměry.

3. Reklamní předměty

Mezi reklamní předměty patří kromě už zmíněných krabiček, tubusů a dalších obalů třeba i klíčenky, kšiltovky, hrnky, trika, batohy, USB disky nebo reklamní elektronika. Sortiment je zkrátka natolik široký, že zaručeně najdeme produkt, který bude dobře reprezentovat vaši značku a současně potěší její příznivce.

4. Hračky

Vyrábíme pro každého něco – a ti nejmenší nejsou žádnou výjimkou. Zhotovíme pro ně dřevěná autíčka, kovové stavebnice, nafukovací míče, hračky na dálkové ovládání, plyšová zvířátka a řadu dalších produktů, které rozvíjejí dětskou motoriku, fantazii i představivost. To vše za splnění nejpřísnějších norem stanovených Evropskou unií. I tady si můžete vybrat mezi hračkami z katalogu, které necháme označit vaším logem, nebo si navrhnout jedinečné výrobky na míru.

A to zdaleka není všechno, umíme toho ještě mnohem víc. Napište nám svou představu a společně už jistě najdeme to nejlepší řešení.

Buďme v kontaktu

Nechte si poslat nezávaznou nabídku

GOMproduction s.r.o.

t. +420 311 230 745 e. info@gomproduction.com

Fakturační adresa:

Na Strži 1702/65
140 00 Praha 4
Czech Republic

Doručovací adresa a kancelář:

Havlíčkova 260
280 02 Kolín
Czech Republic

Napište nám

Děkujeme, Vaši zprávu jsme dostali!
Něco se pokazilo, zkusíte to prosím znovu?