Dovoz zboží z Číny

Co vše pro vás zajistíme?

Zakázková výroba a import zboží z Číny může znamenat obrovskou konkurenční výhodu a dodání kvalitních produktů za skvělou cenu. Je ale třeba vybrat si spolehlivého partnera a ohlídat vše potřebné – nejen pokud jde o samotnou výrobu, ale také následnou dopravu. Právě té budeme věnovat následující řádky.

V GOMproduction se postaráme o vše potřebné

Zakázkové výrobě se věnujeme už od roku 2011. Během našeho působení jsme si vybudovali spolehlivou síť ověřených dodavatelů, se kterými spolupracujeme napřímo, tedy bez jakéhokoli prostředníka. Výrobce si pečlivě prověřujeme a klademe velký důraz na kvalitu. O každé objednávce máme přehled a dohlížíme na všechny výrobní fáze – od prvního návrhu až po doručení hotových produktů do vašich skladů. Zajistíme pro vás nejen bezchybné zadání objednávky a výběr nejvhodnějšího obchodního partnera, ale také výrobu vzorků, následnou hromadnou výrobu už od 1 000 kusů, certifikaci, proclení a doručení na vámi určenou adresu.

Kontaktujte nás
Dovoz zboží z Číny

Poloviční ceny oproti ČR

Neomezené výrobní kapacity

Vyrábíme tisíce různých variant
i unikátní kusy na zakázku

1. Doprava z Číny

Doručení do vašich skladů může proběhnout různými způsoby, nejčastěji se kombinuje námořní, letecká a pozemní doprava. Existuje mnoho společností, které se přepravou z Číny zabývají. Někdy také čínské výrobní závody s vybraným dopravcem přímo spolupracují. Ne vždy je ale jednoduché se v množství pojmů a možností zorientovat. A právě toho občas některé společnosti rády využívají. Stává se, že cena dopravy od výrobce zahrnuje pouze doručení do některého z námořních přístavů, tedy například do Hamburku. Proto je třeba se v dané problematice dobře orientovat.

Díky mnohaletým zkušenostem máme jednotlivé způsoby dopravy a přepravní společnosti dobře zmapované. Z nabízených možností tak vždy vybereme tu nejlepší a postaráme se o to, aby zboží dorazilo až do vašeho skladu.

2. Proclení zboží z Číny

Dovoz některého zboží je od cla osvobozen, u jiného je třeba uhradit částku, kterou vypočítá celní úřad. Celní řízení ale musí proběhnout v každém případě. O jeho bezproblémový průběh se rádi postaráme. Nebudete muset řešit registraci na celním úřadu ani podání Jednotného správního dokladu.

3. Zdanění zboží

V rámci celního řízení probíhá i zdanění zboží. U zboží obchodní povahy je třeba uhradit daň z přidané hodnoty (DPH) a v některých případech i spotřební daň. Daně vypočítává celní úřad a výsledná částka se pak hradí spolu se samotným clem. Pokud jste plátcem DPH, můžete následně využít právo na odpočet odvedené daně.

4. Dodací podmínky

Nejen výběr dopravy, ale také některé další detaily by měly být součástí sjednaných dodacích podmínek. Do kdy budou produkty vyrobené a kdy za ně zaplatíte? To všechno jsou důležité detaily obchodu, které je dobré znát. Postaráme se o vyhledání spolehlivého výrobního závodu a zajištění nejlepších možných dodacích podmínek. Zboží se k vám dostane v předem domluveném termínu i množství a bude také opatřeno potřebnými certifikáty.

5. Kvalita a certifikace

Ptáte se, jak tento bod souvisí s dovozem do Česka? Splnění požadavků na kvalitu potvrzenou certifikáty je nezbytným faktorem pro umožnění dovozu. V rámci naší spolupráce se postaráme o obojí a budeme dohlížet i na celý průběh realizace. Dobře víme, že kvalitu produktu ani v nejmenším neurčuje země původu. Mnohem důležitější je, kdo a pro koho zboží vyráběl. Mezi výrobními závody proto najdeme takový, který dokáže vámi požadovanou kvalitu skutečně zajistit. Potřebnou certifikací pak potvrdíme plnění evropských zákonů, norem a směrnic, abyste mohli výsledné produkty používat a prodávat na evropském trhu.

Chcete mít výrobu a dovoz zboží z Číny kompletně bez starostí? Napište nám a společně už určitě najdeme to nejlepší řešení.

Buďme v kontaktu

Nechte si poslat nezávaznou nabídku

GOMproduction s.r.o.

t. +420 311 230 745 e. info@gomproduction.com

Fakturační adresa:

Na Strži 1702/65
140 00 Praha 4
Czech Republic

Doručovací adresa a kancelář:

Havlíčkova 260
280 02 Kolín
Czech Republic

Napište nám

Děkujeme, Vaši zprávu jsme dostali!
Něco se pokazilo, zkusíte to prosím znovu?