O nás

Společnost GOMproduction s.r.o.

vznikla v roce 2011, jako společný start-up projekt několika přátel. Díky úspěšným obchodním transakcím a neustále se zvyšujícím nárokům a požadavkům napříč různými odvětvími, bylo nutné vytvořit příslušné divize. Postupně tak vznikla divize reklamních předmětů, spojovacího materiálu, vzácných kovů a dalších.

Veškeré naše služby nabízíme společnostem, které jsou otevřené modernímu způsobu obchodování a rozumí prospěchu, jenž jim přináší. S pochopením různorodých potřeb zákazníků dokážeme vytvořit užitečné partnerství s živnostníkem, společností s ručením omezeným, ale i nadnárodní korporací, a to vše díky osobnímu přístupu a aktivnímu nasazení.

Individuálně přistupujeme k požadovaným dodacím lhůtám, a s našimi smluvními dopravci zajistíme správný poměr: cena/výkon/čas – silniční, železniční, lodní nebo letecká dopravy, případně jejich kombinací.

Jako součást inteligentního logistického řešení považujeme též dispozici skladových zásob, proto  svým zákazníkům garantujeme optimální kapacitu skladových prostor, které umožňují expedici a dodání v řádech dnů.

Naše služby šetří přímé náklady, které se projeví na ceně zboží. Také i náklady nepřímé, které souvisí s tím, že ulehčíme nákupnímu, výrobnímu, finančnímu  či právnímu oddělení. Díky multioborovému zaměření a dlouholeté zkušenosti dokážeme nabídnout zajímavé řešení i firmám,  které investovaly do nákupu založením obchodního oddělení pro Asii potažmo Čínu.